HTML Yapım Aşamasında Sayfası

HTML5 Yapım Aşamasında Sayfası


Bu yazımızda; yapım aşamasında sayfasının ne olduğunu, web sitelerinizde kullanabileceğiniz yapım aşamasında html template ve site adreslerini paylaşacağım. Başlayalım o halde.

Yapım Aşamasında Sayfası Nedir?

Henüz tamamlanmamış veya görüntülenmeye hazır olmayan bir web web sitesi hakkında bilgi vermek için kullanılan sayfalara denir. Bu sayfalarda yaygın olarak, “yapım aşamasında” ya da “çok yakında” mesajları kullanılır.

Hazır Yapım Aşamasında HTML Template

Çok soranlar olduğu için, benim de yakın zamanda keşfettiğim yapım aşamasında HTML template sizinle paylaşmak istiyorum. Bu index.html sayfasını indirerek ya da kodları copy-paste yöntemiyle alarak, şık bir HTML yapım aşamasında sayfası olarak kullanabilirsiniz.

WordPress Yapım Aşamasında Eklentisi
Yapım Aşamasında HTML Template

Ücretsiz Yapım Aşamasında HTML Şablonları

Yukarıda paylaştığım yapım aşamasında HTML şablonu yetersiz geldiyse, aşağıdaki siteleri de inceleyebilirsiniz.

Sonuç

Sitelerinizde yapım aşamasında sayfası olarak kullanabileceğiniz birden fazla HTML template bulunmaktadır. Eğer WordPress alt yapısı kullanıyorsanız, yapım aşamasında eklentisiyle de bunu yapabilirsiniz. WordPress yapım aşamasında eklentisiyle ilgili yazmış olduğumuz https://wolinka.com.tr/wordpress-yapim-asamasinda-eklentisi/ içeriği de incelemenizi öneririm.

Sevgiler.

Tavsiye Ediyoruz

E-posta pazarlama ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilen Sendinblue, daha fazla özelliğe sahip ve daha ucuz bir Mailchimp alternatifidir. Aynı zamanda daha kolay bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Sendinblue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir