WooCommerce Siparişi Onayla Yazısını Değiştirme

WooCommerce Siparişi Onayla Yazısını Değiştirme


WooCommerce, WordPress’teki en popüler e-ticaret eklentisidir ve genel olarak en çok kullanılan e-ticaret platformlarından biridir.

Peki WooCommerce ödeme sayfasında bulunan Siparişi Onayla yazısını değiştirmek ister misiniz?

WooCommerce Siparişi Onayla Yazısını Değiştirme Fonksiyonu

WooCommerce siparişi onayla yazısını, harekete geçirici başka bir yazıyla değiştirmek isterseniz, aşağıdaki kod parçasını düzenleyerek kullanabilirsiniz. <?php ?> etiketleri arasında bulunan kodları, temanızın functions.php dosyasına eklemeniz yeterli olacaktır.

Kullanılan tema ya da eklentiler, bazı durumlarda yukarıdaki kod betiğini işlevsiz bırakabilir. Böylesi bir durumda, gettext WordPress filtresini kullanarak siparişi onayla buton yazısını yine değiştirebilirsiniz.

Gettext WordPress filtresi sadece WooCommerce siteleri için değil, WordPress sitelerinizde bulunan herhangi bir yazıyı değiştirmek ya da yazının çevirisini yapmak için de kullanılabilir.

Bir kodun yazdığım şekilde çalışmadığını fark ederseniz, bir yorum bırakın. En kısa zamanda WooCommerce uzmanı ekibimiz dönüş yapacaktır. Paylaşmayı ve arkadaşlarınıza da yardım etmeyi unutmayın.

Sevgiler.

Tavsiye Ediyoruz

E-posta pazarlama ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilen Sendinblue, daha fazla özelliğe sahip ve daha ucuz bir Mailchimp alternatifidir. Aynı zamanda daha kolay bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Sendinblue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir