WooCommerce Türk Lirası Simgesi ( ₺ ) Nasıl Değiştirilir?

WooCommerce Türk Lirası Simgesi ( ₺ ) Nasıl Değiştirilir?


WooCommerce para birimi simgesini değiştirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Bunun için muhtemelen bir eklenti olsa da, WooCommerce Türk Lirası simgesini değiştirmek için woocommerce_currency_symbol WooCommerce filtresi ile, kullanabileceğiniz hızlı bir kod betiği oluşturduk.

WooCommerce Türk Lirası Simgesi Değiştirme Fonksiyonu

Bu fonksiyonu kullanarak WooCommerce ile gelen Türk Lirası simgesini TL olarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca bu fonksiyonu kullanarak diğer para birimleri için de çalışma yapabiliriz.

WooCommerce’ta Birden Fazla Para Birimi Simgesi Nasıl Değiştirilir?

Birden fazla para birimi simgesini değiştirmek için ise, aşağıdaki kod betiği kullanabilir.

Yukarıda <?php ?>  etiketleri arasında yer alan kodları temanızın functions.php dosyasına başına veya sonuna eklemeniz gerekir. Bunu gerçekleştirdikten sonra WooCommerce Türk Lirası simgesi değişmiş olacaktır.

Bir kodun yazdığım şekilde çalışmadığını fark ederseniz, bir yorum bırakın. WooCommerce uzmanı ekibimiz en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Paylaşmayı ve arkadaşlarınıza da yardım etmeyi unutmayın.

Sevgiler.

Tavsiye Ediyoruz

E-posta pazarlama ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilen Sendinblue, daha fazla özelliğe sahip ve daha ucuz bir Mailchimp alternatifidir. Aynı zamanda daha kolay bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Sendinblue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir