WordPress bakım hizmeti ile zamandan tasarruf ederek; haftalık yedekleme, güncelleme ve kodlama hatalarının giderilmesi işlemlerini tarafımıza bırakabilirsiniz.

WordPress kullanıcıları genellikle ilk kurulumun ve tasarımın ardından sitelerinde pek bakıma ihtiyaç olmadığını düşünür. Ancak bu algı gerçeklikten çok uzaktır. Tıpkı birçok elektronik eşyanın zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyması gibi, yazılım ve web servislerinin de optimum performans için düzenli bakıma ihtiyacı vardır.

Site sahipleri; bilgi sahibi olmaları durumunda, WordPress bakım çalışmalarının çoğunu kendi başlarına yapabilirler. Ancak site sahipleri, daha iyi içerik ve kullanıcı deneyimine odaklanmak için genelde dış kaynaklardan yararlanmayı tercih eder. WordPress sitenizin bakım hizmetine ihtiyacı varsa size bu konuda destek olabiliriz.

  • 7/12 Saat Site Düzenlemeleri: Saat kaç olursa olsun size destek olabilecek bir ekibe ulaşırsınız.
  • 7/24 Site Takibi: Siteniz gün içerisinde sürekli olarak takip edilir ve bir aksilik olması durumunda hemen müdahale edilir.
  • Haftalık Güncellemeler: Eklentiler, temalar ve çekirdek dosyalar haftalık olarak güncellenir ve raporlara dahil edilir.
  • Gelişmiş Destek: WordPress sitenizde WooCommerce gibi ek çözümlerden yararlanıyorsanız size WooCommerce desteği de sunabiliriz.
  • Net İletişim: İletişimi önemseriz. Bize göndermiş olduğunuz her mesajı dikkate alırız. Olabildiğince hızlı bir şekilde kontrolleri gerçekleştirir ve size çözüm sunmak için çaba gösteririz.

Periyodik WordPress Bakım Hizmeti

WordPress bakım hizmeti konusunda elinizin altında çok fazla seçenek olabilir. Bunlardan hangisini seçmeniz gerektiğine tam olarak karar veremiyor olabilirsiniz. Doğru olanı seçmek, genellikle zorlayıcı bir iştir. Bu nedenle WordPress bakım hizmetinde size sunulanları gözden geçirmeniz çok doğru bir karardır.

Başarılı WordPress siteleri için bir siteyi geliştirmekten ve güncel tutmaktan çok daha fazlası gereklidir. Ayrıca performansın optimize edilmesi, yedeklemeler, güncellemeler ve güvenlik denetimlerini içeren düzenli bakıma ihtiyaç vardır. Bir sitenin iyi durumda olup çalışmasını sağlamak biraz zaman gerektiren bir iştir. WordPress bakım hizmetimiz, site sahiplerinin iş yükünü hafifletmeye yönelik bir çözümdür.

  • Haftalık Güncellemeler: WordPress çekirdeği, temalar ve eklentiler için haftalık güncellemeler yer alır. WordPress bakım hizmetimizde güncellemeleri sizin için gerçekleştiririz.
  • Site Dışı Yedeklemeler: Sitenizin her koşulda yedeklenmesi gerekir. Genelde hosting tarafında otomatik yedeklemeler açıktır. Ancak bu yedeklemeler sitenizin bulunduğu sunucu ile aynı yerde saklandığı için, bu yöntem çok sağlıklı değildir. Site dışı yedeklemeler ile önemli verilerinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
  • Güvenlik Önlemleri: WordPress sitenizin en önemli güvenlik çözümleriyle desteklenmesi gerekir. İsteğinize bağlı olarak bu güvenlik önlemlerinin sitenize uygulanmasını sağlayabiliriz.

WordPress Bakım Hizmeti Neden Gereklidir?

Site sahiplerinin fikir üretme, içerik oluşturma, pazarlama, SEO ve daha fazlasını içeren çok sayıda farklı işi vardır. Site bakımını yapmak, o zaman kadar daha önemli şeylere tahsis edilmiş olan zamandan götürmek anlamına gelmektedir. Web geliştirme konusunda bilgi sahibiyseniz ve bakımın içeriğini tam olarak biliyorsanız muhtemelen bakım işlemini kendiniz yönetebilirsiniz.

WordPress bakım hizmetleri genelde WordPress ve eklenti güncellemeleri, hızlı düzeltmeler, yedeklemeler ve diğer bazı görevleri içerir. Bir bakım hizmeti için ödeme yapmayı seçmek, zamanınıza nasıl değer verdiğinize bağlıdır. Bakım için haftalık ortalama 3 saati gözden çıkartmanız gerektiğinden, bunun önemli bir kayıp olduğunu düşünebilirsiniz. İşte bu noktada WordPress bakım hizmeti anlam kazanmaktadır.

Her ne kadar WordPress bakım hizmetlerinin içerisinde çok fazla yapılacak şey olsa da, bu hizmetlerin yatırım getirisini doğrudan iyileştirmediğini ya da etkilemediğini bilmek gerekir. Bakım hizmeti çığır açan hiçbir şey sunmasa da çok fazla zaman kazandırır. Bu özellikle daha iyi bir yatırım getirisi peşinde koşan işletmeler için öncelikli bir seçenektir.