Sonunda WordPress sitenizi kurmayı başardınız, bir tema satın alıp yüklediniz ve şimdi içerik yayınlamaya hazırsınız. Ancak temada yapılması gereken bazı değişiklikler olabilir. Bunlar WordPress geliştiricisinin sağladığı destek kapsamının dışında kalabileceği için, alternatif çözümler üretmeniz gerekebilir. WordPress tema düzenleme hizmetimiz bu konuda yardımınıza koşacaktır.

İşletmeler, sitelerinin görünümlerini değiştirmek ve onları markalarına uygun hale getirmek için, abartılı bir şekilde harcamalar yapabilmektedirler. Bazıları estetik yönleri güçlendirmeyi başarırken, bazıları ise görselliğe önem vermeyerek, temanın esnek ve düzenleme yapılabilir olmasını çok daha ciddiye almaktadırlar. Biz, fonksiyonel ihtiyaçları karşılayan ve ziyaretçileri görsel anlamda memnun eden fikirleri desteklemekteyiz.

WordPress Tema Düzenleme Hizmeti

WordPress tema düzenlemesine duyulan ihtiyaç; benzersiz bir kimlik oluşturmak, farklı ve özgün bir site edinmek adına gerekli olması nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Temalarda belirtilen önceden tanımlanmış seçenekler, oldukça farklı bir görünüm elde etmek için yeterli değildir. Elinizde bulunan WordPress teması tüm standartlara uygun olsa bile, onun en iyi şekilde düzenlenmesi gerekmektedir.

Müşterilerimize en iyi sonuçları sunmak için var gücümüzle çalışırız. Kodlama uygulamalarımız %100 olarak standartlara uygun bir biçimdedir. Daima kişiselleştirme ve özelleştirme çalışmaları ile basitleştirilmiş içerik yönetimini bir arada tutmaya çalışırız. Önemli olan; gerçekten teknoloji meraklısı olmayan site yöneticileri için bile, sorunsuz ve kolay içerik yönetimini destekleyebilecek bir tasarım sağlamaktır.

Çalışmalarımıza eşlik eden en önemli etkenlerden birisi ise SEO çalışmalarıdır. Kodlama yaparken; müşterilerimizin arama motoru sonuç sayfasındaki durumlarını, olumsuz yönde etkilemeyecek çalışmaları yapmaya özen gösteririz. Çok yönlü şablonlar aracılığıyla, tamamen esnek tasarımlar oluştururuz. Sitenizin çok yönlü olmasını sağlamak için, benzersiz bir WordPress tema düzenleme hizmeti sunmaktayız.

WordPress Tema Düzenlemede Farkımız

WordPress tema düzenleme için yaptığımız şey; seçmiş olduğunuz bir temayı işiniz ve hedef kitleniz için, %100 uyumlu hale getirecek şekilde değiştirmektir. İşinizi merkeze alan ve size daha fazla müşteri kazandıran mükemmel işlevselliğe sahip, kaliteli bir tasarıma ihtiyaç duyduğunuz zaman WordPress tema düzenleme işlemi için bizimle çalışabilirsin. Herhangi bir temayı değiştirip düzenleme konusunda size yardım edebiliriz.

Müşterilerimizle doğrudan işbirliği yaparak WordPress konusunda gelişmiş hizmetler sunmaktayız. WordPress geliştiricisi olarak aynı zamanda SEO denetimi, tıklama başına ödeme reklamcılık hizmetleri, sosyal medya yönetimi, organik SEO gibi çok çeşitli hizmet sektörlerinde deneyim sahibi olduğumuzu bilmelisiniz. Sadece küçük ölçekli şirketlere değil aynı zamanda büyük ölçekli şirketlere hizmet verebilmekteyiz.

  • W3C Standartlarına Uygun Düzenleme: Yaptığımız tüm WordPress tema düzenlemeleri World Wide Web Consortium standartlarına uygundur. W3C standartlarına uyum sağlamanın öneminin farkındayız. Bu nedenle tüm çalışmalarımızda bu standartlara uyum sağlamayı öncelik edinmiş durumdayız.
  • Anlık WordPress Tema Desteği: Siteniz için bir WordPress teması geliştirdikten/düzenledikten sonra çalışmalarımızı bitirmiş olmayız. Sitenizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için size anında destek hizmeti sunabiliriz.
  • Profesyonel Düzenleme: Siteniz HTML, CSS, SVG ve hatta JavaScript üzerine inşa edilmiş olabilir. Deneyimli geliştiriciler olarak size siteniz için gerekli olan tüm özellikleri ve araçları sunabilecek bir tema düzenlemesi gerçekleştirebiliriz.

Siteniz için işinizi ciddiye almak istiyorsanız zaten binlerce kişi tarafından kullanılmakta olan hazır bir tema satın alıp onu kullanmaya çalışmamalısınız. Bir tema altyapısı satın alabilir ve onu özelleştirerek daha farklı ve daha özgün bir görünüme sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan ve istediğiniz tüm fonksiyonları içeren bir WordPress temasına sahip olmanıza yardımcı olabiliriz.