WordPress, internet dünyasında karşınıza çıkabilecek büyük bir ortamdır. WordPress kullanılarak güçlendirilebilecek onlarca farklı site çeşidi vardır. Ancak bazen yabancı dilde geliştirilmiş bir eklentiyi veya temayı Türkçe olarak bulmakta zorlanabilirsiniz. Kullanacağınız temayı veya eklentiyi Türkçeleştirme yoluna giderek size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Her ne kadar birçok WordPress geliştiricisi çoklu dil desteği sunmaya çalışsa bile birçoğu çeşitli maliyetlerden ötürü bunu gerçekleştirmekten olabildiğince kaçınmaktadır. Genel olarak tema ve eklenti sahiplerinin global dil olan İngilizce dışında tercih ettikleri ve destekledikleri diller Fransızca, İspanyolca ve Almanca gibi daha Avrupa merkezli diller ve Çince gibi Asya merkezli diller olur.

WordPress’in kendisini Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Fakat benzer şansı her temada veya her eklentide bulamayabilirsiniz. Kullandığınız eklentilerin veya temaların her fonksiyonundan en iyi şekilde yararlanmak için onu Türkçeleştirme yoluna gidebilirsiniz. WordPress geliştiricisi olarak arka plan dahil olmak üzere birçok konuda sizin için en başarılı yerelleştirmeyi gerçekleştirebiliriz.

WordPress Tema ve Eklenti Türkçeleştirme Hizmeti

WordPress temalarının ve eklentilerinin tercih ettiğiniz dilde gözükebilmesi için çevrilmesi gereken belirli dizgileri vardır. Pek çok zaman bunu bir eklenti yardımıyla çözebilirsiniz. Ancak WordPress kullanırken tam olarak neyin nerede olduğunu kontrol edebilmek için kesinlikle çok daha fazlasına ihtiyacınız olacaktır. Bir WordPress geliştiricisi sizin görmekte zorlandığınız alanları çok daha kolay bir biçimde görebilecektir.

Hangi hizmeti tercih edeceğiniz pek önemli değildir. Önemli olan elinizde bulunan tema veya eklenti için mükemmel bir çeviri almaktır. Çalışmanız için en uygun hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. WordPress teması ve eklentisi çevirmek demek tüm teknik boyutlarıyla WordPress platformunun işleyişini bilmeyi gerektirir. Sizin için harika bir iş çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Deneyim: Bu konuda son derece deneyimli olduğumuzu bilmelisiniz. Çeşitli dilsel zorlukların üstesinden gelerek ihtiyacınız olan Türkçeleştirme çalışmasını size sunabiliriz. Yıllardır WordPress geliştiricisi olarak çalıştığımız için size arzu ettiğiniz gibi bir hizmet sunmakta pek zorlanmayacağımızı söyleyebilirim.
  • Kalite: WordPress hizmetleri için hizmet kalitesi her zaman önemlidir. Size mümkün olan en iyi şekilde hizmet verebilmek için Türkçeleştirme yaparken sürekli iletişim halinde kalacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm çeviriler test edilir, denenir ve en üst düzeyde verimlilik alınabilmesi için yayına hazır hale getirilir.

Türkçeleştirme çalışmaları için her zaman profesyonelleri tercih etmelisiniz. Böylece elinize ulaşacak olan son üründe neredeyse hiç problem yaşamazsınız. Her şey fonksiyonel olarak nasıl yer alması gerekiyorsa o şekilde yer alır. WordPress temasını veya eklentisini çok daha iyi bir şekilde kullanmaya başlayarak ziyaretçilerinize çok daha özel bir site sunmayı başarabilirsiniz. Başlangıç için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!