WordPress, en çok kullanılan açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir. Bu yönetim sistemini, bir e-ticaret sitesine güç katmak için kullanabilirsiniz. Size, büyük miktarda web trafiğini kaldırabilen ve zahmetsizce özelleştirilebilen WooCommerce sitesi, WooCommerce hizmeti sunabiliriz. Blog entegrasyonu, sosyal medya entegrasyonu ve çeşitli eklentilerle e-ticaret mağazanızın işlevselliğini geliştirebiliriz.

WooCommerce hizmeti konusunda uzmanlarımız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre eklenti ve tema geliştirmek için özel olarak kendilerini yetiştirmişlerdir. WordPress e-ticaret çözümleri konusunda, farklı işletme türlerinde bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar çok sayıda memnun müşteri tabanına sahibiz.

WordPress e-ticaret sitesi çözümlerimizin öne çıkan özellikleri SEO uyumu, hızlı açılış süreleri, sıkı güvenlik önlemleri, site verileri ve gerçekten profesyonel olan tasarımlardır. Ürün veya hizmetlerinizi satmanız için size daha uygun, eksiksiz geliştirilmiş bir alışveriş sepeti çözümü sunarız. Firmamız tarafından sunulan her WooCommerce hizmeti, SEO dostu ve web standartlarına uyumlu olacaktır.

 • Şablonlar kullanılarak oluşturulan %100 özelleştirilebilir tasarım
 • Tek tıklama yapılan tema güncellemeleri
 • Bilgi güncellemeleri için içerik yönetim sistemi
 • Farklı para birimleri için destek
 • Ürün sayfalarında çoklu satış imkanı
 • Ürünleri arkadaşlarla paylaşma
 • Gelişmiş analitik çözümlerle desteklenmiş SEO dostu portal
 • Vergi oranı desteği
 • Alışveriş sepetinde yapılabilecek en iyi satışlar
 • Otomatik olarak oluşturulmuş site haritaları
 • Abone yönetimi
 • Sipariş yönetimi
 • Satış yönetimi
 • İçerik yönetimi
 • Rapor yönetimi

WordPress E-ticaret Hizmetleri

Özel bir ekiple, WordPress standartlarını yakalamaya dikkat ederek size hizmet sunmaktayız. Geliştirici ekibimiz en son teknolojileri ve pazar trendlerini yakından takip etmektedir. Bu gelişmeleri takip ederek her daim kendilerini güncel tutmakta ve benzersiz WordPress hizmetleri sunmaktadır. Zarif bir tasarım, zengin gezinti deneyimi ve WordPress entegrasyonu sayesinde kusursuz bir e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz.

Kuruluşunuzun özel gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını, düşük maliyetli kişiye özel hizmetler sunabilmekteyiz. BugünWordPress e-ticaret geliştirme teklifi talep edebilir ve bizden makul hizmetler alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken WooCommerce hizmeti konusunda beklentilerinizi bize ulaştırmak ve cevap beklemektir.

Dünyanın en popüler e-ticaret yazılımı WooCommerce’i kullanarak irili ufaklı perakendeciler için etkili e-ticaret deneyimleri yaratabiliriz. Bunun için WordPress’in sunmuş olduğu eşsiz esneklikten ve güçten yararlanmaktayız. WordPress e-ticaret çözümü için tercih edebileceğiniz WooCommerce ile e-ticaret sitenizi bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Uzman WooCommerce Hizmeti

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? E-ticarete yaptığınız yatırımdan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz? Stratejimiz ve danışmanlığımız, WooCommerce sitenizi bir rüyadan gerçeğe dönüştürmek için plan oluşturacak ve bu planı uygulamanıza yardımcı olacaktır. Beklediğinizden daha hızlı, daha ucuz ve daha etkili bir çözüm bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Hiçbir e-ticaret sistemi birbirine benzemez. Bu nedenle iki farklı stratejinin birbiriyle aynı olmasını beklemek doğru değildir. Bir mağaza standart bir ödeme alabilir veya sadece kullanıcıların fiyat teklifi vermesine izin verebilir. Bazıları B2B tarzında bir e-ticaret sitesidir, bazıları ise B2C tarzındadır. Markanız için etkili bir e-ticaret deneyimi üreten bir plan oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

WooCommerce e-ticaret çözümleri geliştirmek, hafife alınacak bir konu değildir. Zaten tanınmış ve bilinmiş olan WordPress’in üstüne kurulan bu yapının kullanımı, gerçekten çok basittir. Ancak e-ticaret mağazanızdan beklediğiniz tüm gücü size sunmamaktadır. WooCommerce oldukça genişletilebilir, yalnız doğru yapılandırılmazsa; mağazanız yavaş ve güvensiz çalışarak beklentileri karşılamayacaktır.

WooCommerce geliştirme ekibimiz size akıllı, hızlı ve etkili bir çözüm sunabilecektir. Özel vitrinlerden, mağazanızın çalıştırılmasını kolaylaştıran eklentilere kadar, tasarım ve geliştirme sürecimiz mağazanızı bir üst seviyeye taşıyacaktır. Farklı bir e-ticaret çözümü peşinde koşuyorsanız, bu konuda deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz.

Sorunsuz WooCommerce Desteği

E-ticaret yolculuğunuz mağazanız yayına alındığında son bulmaz. Bu sadece bir başlangıçtır. WordPress’in üzerine kurulu olan WooCommerce’ın pazarlamasını yapabilmek için doğru adımları atmanız gerekmektedir. Trafik oluşturmak için kullandığınız tüm eklentilerin, tekniklerin ve araçların en iyi şekilde sonuç vermesi, beklentilerinizi karşılaması önemlidir.

Markanız ve ürünleriniz için doğru müşterileri çekmek ve dönüştürmek için aylar boyunca kullanabileceğiniz bir mağaza stratejisine ihtiyacınız olacaktır. Hedefiniz; müşterileri aktif tutmak ve onları tekrar tekrar mağazanızdan alışveriş yapmaya ikna etmektir. Bunu başarabilmek için, kullandığınız e-ticaret platformunun en gelişmiş özelliklere sahip olması gerekmektedir.

E-ticaret, markanız için çok önemlidir. Aksama süresi tüm işinizi derinden etkileyebilecek bir sorundur. Müşterilerinizle aranızdaki güveni kırar, amatör görünmenize ve hepsinden kötüsü herhangi bir satış yapamamanıza neden olur. Sisteminizi güncel tutmak, güvenli ve hızlı olmasını sağlamak, e-ticaret için çok önemlidir. Size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız!