Zaman sizin için ne kadar değerli? Biz, zamanın en kıymetli şey olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin zamanını da önemsiyoruz. WordPress destek hizmetimizle, sizi bir WordPress sitesinin günlük görevleriyle uğraşmaktan kurtarıyoruz.

Wolinka’nın profesyonel WordPress destek hizmetlerini, hayatınızı kolaylaştırmak ve sürekli büyüme için güçlü temeller üzerine tasarlıyoruz. Aynı zamanda tüm müşterilerimiz için, profesyonel WordPress uzmanı ekibimizle her zaman ulaşılabilir olmak için özveriyle çalışıyoruz.

WordPress Destek Hizmetimiz Kimler için Uygundur?

Tüm rakipleriniz, çevrim içi işletmenin her zaman kullanılabilir ve aktif kalmasını sağlamak için en iyi WordPress destek hizmetlerine yatırım yapar, öyleyse neden sizin de olmasın? Günümüzde küçük veya büyük her işletmenin çevrim içi bir varlığı vardır. Gerçek zamanlı iş hizmetlerini yönetmesi gereken işletme sahipleri, web sitelerini çalıştırmayı ve sürdürmeyi biraz zor bulmaktadır. Bu açıdan;

  • WordPress’e yeni başlayan kullanıcılar,
  • Yalnızca temel işine odaklanarak gelirlerini arttırmayı amaçlayanlar,
  • Güvenlik konusunda endişe duymak istemeyenler
  • Yeterli zamana sahip olmayan, meşgul işletme sahipleri,
  • Web sitelerinin teknik yönleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar,
  • Web sitesinin etkin bir şekilde çalışmasını sağlamak ve rakiplerini geride bırakmak isteyenler için WordPress destek hizmetlerimiz ile hayal edebileceğinizin ötesinde faydalar sağlıyoruz.

Kısacası; bir blog yazarı, pazarlamacı, ajans, girişimci veya küçük bir işletme sahibi olabilirsiniz. Bu anlamda yaptığınız iş ya da sektör farketmeksizin sunduğumuz hizmetlerimizle, mükemmel ve ölçülebilir bir çözüm sağlıyoruz.

Hangi Konularda WordPress Destek Hizmeti Verebiliriz?

Ziyaretçilerinizi web siteniz aracılığıyla çekmek için sitenizi; performans odaklı, hızlı ve verimli hale getiriyoruz. Yavaş yükleme sürelerinizi iyileştirerek bakımsızlık sonucu saldırıya uğrama riskinizi de düşürüyoruz. WordPress uzmanlarımızla, müşterilerimize kesintisiz hizmet sunarak aşağıdaki sorunları mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyoruz:

WordPress Güncellemeleri

Temanız, eklentileriniz ve yazılımınız için düzenli güncellemeleri ihmal etmek, yalnızca bir güvenlik tehdidi oluşturmaz. Aynı zamanda deneyiminizi geliştiren performans yükseltmelerini ve yeni özellikleri kaçırmanız anlamına gelir. Yüklü sayıda çok fazla eklentiniz varsa zamanla bu yazılımları güncellemek daha da zorlaşır. Site güncellemelerinizi yöneten Wolinka olarak; temanızın, eklentilerinizin ve temel yazılımınızın her zaman iyi durumda kalmasını sağlıyoruz.

Web Sitesi Yedeklemeleri

Günlük yedeklemelerimizle, sitenizde yaptığınız tüm değişiklikleri güvenilir veri depolama platformlarımızda saklıyoruz.

Web Sitesi Güvenliği

İnternette giderek daha karmaşık hale gelen olası tehditlere karşı uygun güvenlik izleme ve taramalarımızla sizlere etkin bir koruma sağlıyoruz.

Hız ve Performans Optimizasyonu

Yavaş bir web sitesinden çok az şey daha sinir bozucu olabilir. Hatalı eklentilerin, kötü yazılmış temaların, web barındırıcınızın kalitesini değerlendirerek mevcut en iyi uygulamaları uyguluyoruz.

WordPress SEO

Nitelikli ekibimiz ile arama sıralamalarınızı iyileştirmek ve potansiyel müşterilerinizi/satışlarınızı arttırmanızı sağlamak adına doğru SEO stratejileri için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Web Erişilebilirliği

Uyguladığımız erişilebilirlik testleri ve iyileştirme hizmetleri ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara olağanüstü bir dijital deneyim yaşatmanıza olanak tanıyoruz.

Acil Durum WordPress

Bakımlı bir WordPress web sitesinin ciddi sorunlarla karşılaşma olasılığı daha düşüktür. Bununla birlikte, acil durumlar, başarılı bir site yönetmenin talihsiz bir parçasıdır. WordPress acil durumunuz ne olursa olsun uzmanlarımız ile hızlı ve verimli bir şekilde  sorunları çözmenize destek oluyoruz.

WordPress Hosting

Etki alanı doğrulamalı SSL sertifikası, sorunsuz site geçişleri, müşteri inceleme, Google indeksleme değerlendirmesi, spam yorumları filtreleme ve denetleme gibi aşamaları içerir. Tüm bu aşamalarda doğru hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Özetle; WordPress destek hizmetlerimizle, web sitenizi çalıştırmakla ilgili günlük görevleri yöneterek sitenizi iyileştirmenizi sağlıyoruz. Bunun için sitenizin performansını sürekli izliyor ve değerlendiriyoruz. Küçük sorunları büyük sorunlara dönüşmeden önce tanımlayıp düzeltmek için güçlü bir konuma gelmenizi sağlıyoruz.

WordPress Destek Hizmeti Ücretimiz Ne Kadar?

İşletmeler ya da kişiler, bütçeleri kısıtlı olduğunda WordPress hizmet planlarının kaçınabilecekleri bir tür masraf olduğunu düşünürler. Ancak gerçek böyle değildir. Web sitesi bakım ve destek hizmetleri, kısa ve uzun vadeli iş hedeflerinin takibi için oldukça önemlidir. Bu nedenle, web siteniz için en iyi web sitesi destek hizmetini almanız belirli miktarlarda yatırım yapmaya değer. Değişen müşteri taleplerine uygun olarak oluşturulan fiyat tekliflerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Destek Hizmeti için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Web sitenizin performansını en üst düzeye çıkarmak ve hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmak için web sitenizi optimize edip güvence altına almanız gerekir. Uzman ekibimizin 10 yıllık tecrübesiyle; bu sorunları hızla teşhis ederek en iyi çözümü sağlıyoruz. Yaptığımız işin merkezine, müşteri desteğine verdiğimiz önemi koyuyoruz. Yetkin müşteri hizmetlerimiz ve anlaşılması kolay raporlamalarımızla web sitenizin sürdürülebilirliğine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Böylece ekstra sorumlulukları üzerinizden atmış oluyoruz.

Siz de, bir web sitesini yönetmenin getirdiği ekstra görev ve sorumluluklarla kendinizi bunalmış hissediyorsanız, bizler Wolinka olarak tanışma zamanımızın geldiğini düşünüyoruz.