WooCommerce Posta Kodu Kaldırma

WooCommerce Posta Kodu Nasıl Kaldırılır?


Bu yazıda, WooCommerce ödeme sayfası üzerinden WooCommerce posta kodu kaldırmayı ya da zorunluluğunu devre dışı bırakmayı anlatacağım. WooCommerce ödeme sayfasında zorunlu olarak tutulan posta kodu alanı, Türkiye için çok gerekli olmadığından, gelin beraber nasıl kaldırılacağına bir bakalım.

WooCommerce Posta Kodu Kaldırma Fonksiyonu

WooCommerce ödeme sayfası üzerinden posta kodu alanını tamamen kaldırmak isterseniz, aşağıdaki <?php ?> etiketleri arasında kalan fonksiyonu temanızın functions.php dosyasına ekleyebilirsiniz. Bu kod, WooCommerce ödeme sayfasından posta kodu alanını tamamen kaldıracaktır.

WooCommerce Posta Kodu Zorunluluğunu Kaldırma

WooCommerce posta kodunu tamamen kaldırmadan zorunluğunu düzenleyebilirsiniz. Aşağıdaki kod WooCommerce posta kodu zorunluğunu devre dışı bırakır. Yine aynı şekilde, <?php ?> etiketleri arasında kalan kodları functions.php dosyasına ekleyebilirsiniz.

Başka bir alternatif olarak aşağıdaki kod betiğini kullanabilirsiniz.

Sonuç

Bu içerikte WooCommerce posta kodu kaldırmayı ve zorunluluğununu devre dışı bırakmayı öğrendik. WooCommerce ile ilgili içerikler paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Sevgiler.

Tavsiye Ediyoruz

E-posta pazarlama ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilen Sendinblue, daha fazla özelliğe sahip ve daha ucuz bir Mailchimp alternatifidir. Aynı zamanda daha kolay bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Sendinblue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir