Ne Dediler?

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarına bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayfa, sadece müşterilerimizin yorumlarını yazması için hazırlanmıştır. Eğer farklı konularda soru / sorularınız varsa iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizle çalıştığımız için çok mutluyuz.

Müşteriyle olan ilişkileri, çalışma tarzları ve sundukları hizmetin kalitesi mükemmel. Kısacık zamanda bizim için harika bir site yaptılar. Tekrar teşekkür ederim size. Hızlı, sorunsuz ve çözüm odaklısınız.
Ayşem Gökbayrak, morelesskurye.com
WordPress tabanlı web sitemizde uzun süredir çeşitli erişim sıkıntıları yaşıyorduk. İnternet araması sonucunda ulaştığım Wolinka’dan daha önce kimseyi tanımıyordum. Bilişim sektöründe bu kadar rahat iletişim kurabileceğiniz, her sorunuzu sıkılmadan yanıtlayan, hatta siz sormadan bazı şeyleri tahmin ederek gerekli açıklamaları fazlasıyla yapan, sizi işin dışında bırakmaya çalışmayan, oldukça dürüst, ahlaklı ve profesyonel bir çalışma imkanı sunan, adet insanlığa olan inancınızı tazeleyen başka bir firma zor bulunur. Destek almayı düşünen herkese hiçbir şekilde tereddüt etmeden ilerlemelerini tavsiye ediyorum.
Sarp Çelebi, bahaitr.org
Özlem Hanım ilgili ve gayet bilgili üstelik çok hızlı şekilde teknik destek sağlıyor. Güvenle çalışılır. Teşekkürler.
Caner Yücel, olimposteknik.com
Satın almış olduğumuz eklentinin çalışmaması üzerine çalışmalarıyla hızlıca temamıza uygun olarak düzenleyen harika bir ekibe sahipler! Tüm çalışmalarını yakından takip ediyor olacağız.
Sedanur Yıldız Öztürk, kuzeyyildizicup.com
Web sitemizin yapım aşamasında ve sonrasında sağlanan memnuniyet ve çözüm odaklı yaklaşım bizi çok sevindirdi. İşimizi alanında uzmanlaşmış bir firmaya teslim etmenin rahatlığını yaşıyoruz. Tekrar teşekkürler.
Çağlar, net-cozum.com
Wolinka ekibinden bir eklenti temininde bulundum. Kendileri ürün satın alımından kurulumuna kadar herşey ile çok güzel ilgilendi. Bu ilgiyi karşılıksız bırakamazdım. Kendilerine çok minnettarım. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Onur, triobil.com.tr
Tüm gün uğraştığım şeyi 30 dakikada hizli bir şekilde çözdüler ve abonelik ödeme sistemini siteme entegre ettiler. Özlem Hanım’a çok teşekkür ederim 🙂
Agah, tvingilizce.net
Şirket web sitemizin yazılımsal problemlerinden ve yavaşlığından dolayı kendileriyle yolumuz kesişti. Çalışmanın en başından sonuna hatta sonrasında da hiçbir desteğini esirgemeyen sevgili Özlem Hanım’a ve Wolinka ekibine çok teşekkür ederiz.
Batuhan Özmen, gaminginturkey.com
Kendilerinden web sitemizde güvenlik sorunlarından dolayı yaşanan hatayla ilgili destek aldık. Uzun süredir çökmesiyle karşı karşıya kaldığımız web sitemiz kendilerinin desteğiyle hem normale döndü hem de yapılan optimizasyon çalışmaları sayesinde çok daha hızlı hale geldi. Hızlı, güvenilir ve profesyonel çözüm desteği için minnettarız.
Mert Yamak, inceleme.co
Gecenin bir vakti, işini gücünü bırakıp bana destek olan Özlem Hanım'a gerçekten çok teşekkür ediyorum. Başım sıkıştığında kime gideceğim belli. Tekrar çok teşekkür ederim.
Semih Adil BADUR, quisalan.com
Bu sektörün en büyük sorunu firma veya çalışanların çözüm üretemediğinde durumu eğip bükmesi veya sorunu çarpıtarak konuyu kendi üzerinden atmasıdır. Özlem Hanım ve Wolinka ekibine çok teşekkür ediyorum, hiç beklemediğim kadar hızlı ve iyi bir çözüm sundular. Üstelik bu süre zarfında iletişim de gayet güçlüydü. Kendilerine sonsuz teşekkür eder, önümüzdeki işlerde birlikte çalışmayı dilerim.
Orçun Aras, asroyal.net
Bilgilerinin ve tecrübelerinin fazla olması işlerini ne kadar mükkemmel yaptıklarını göstermektedir. İşlerini tüm samimiyetle yapan Wolinka ailesine tüm yardımları ve destekleri için teşekkür ederim.
Tansu Güçlüer, ankaraweb-sitesi.com
Kendilerinden genel wordpress eğitimi alınmıştır. Kafamıza takılan soruları anlaşılır bir şekilde cevaplamışlardır. İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.
Efdal Karaaslan, prolocalization.com
Wolinka ekibiyle hem kendi hem de birçok müşterim için web sitesi yapımı, optimizasyon çalışmaları ve sunucu yönetimi işlerini gerçekleştirdik. Memnuniyetimden hala da devam etmekteyiz. Bu sektördeki en önemli eksikliklere birikimleri ile cevap veren, zaman yönetimi ve özellikle web sitelerin performansı (hız, SEO vb.) konusunda harika işler çıkaran bir ekip! Teşekkürler Wolinka
Fatmagül Güzel, pazarlamaatolyesi.com
Kendilerine optimizasyon çalışmaları yaptırılmıştır. Çalışmaları titizlikle yürüten, an ve an rapor veren ve müşteri memnuniyetine %100 önem veren bir firmadır. Kendilerine teşekkürü borç bilir, iyi çalışmalar dilerim.
Timur Demir, timurdemir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir