Ne Dediler?

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarına bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayfa, sadece müşterilerimizin yorumlarını yazması için hazırlanmıştır. Eğer farklı konularda soru / sorularınız varsa iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizle çalıştığımız için çok mutluyuz.

Şirket web sitemizin yazılımsal problemlerinden ve yavaşlığından dolayı kendileriyle yolumuz kesişti. Çalışmanın en başından sonuna hatta sonrasında da hiçbir desteğini esirgemeyen sevgili Özlem Hanım'a ve Wolinka ekibine çok teşekkür ederiz.

Batuhan Özmen, gaminginturkey.com

Kendilerinden web sitemizde güvenlik sorunlarından dolayı yaşanan hatayla ilgili destek aldık. Uzun süredir çökmesiyle karşı karşıya kaldığımız web sitemiz kendilerinin desteğiyle hem normale döndü hem de yapılan optimizasyon çalışmaları sayesinde çok daha hızlı hale geldi. Hızlı, güvenilir ve profesyonel çözüm desteği için minnettarız.

Mert Yamak, inceleme.co

Gecenin bir vakti, işini gücünü bırakıp bana destek olan Özlem Hanım'a gerçekten çok teşekkür ediyorum. Başım sıkıştığında kime gideceğim belli. Tekrar çok teşekkür ederim.

Semih Adil BADUR, quisalan.com

Bu sektörün en büyük sorunu firma veya çalışanların çözüm üretemediğinde durumu eğip bükmesi veya sorunu çarpıtarak konuyu kendi üzerinden atmasıdır. Özlem Hanım ve Wolinka ekibine çok teşekkür ediyorum, hiç beklemediğim kadar hızlı ve iyi bir çözüm sundular. Üstelik bu süre zarfında iletişim de gayet güçlüydü. Kendilerine sonsuz teşekkür eder, önümüzdeki işlerde birlikte çalışmayı dilerim.

Orçun Aras, asroyal.net

Bilgilerinin ve tecrübelerinin fazla olması işlerini ne kadar mükkemmel yaptıklarını göstermektedir. İşlerini tüm samimiyetle yapan Wolinka ailesine tüm yardımları ve destekleri için teşekkür ederim.

Tansu Güçlüer, ankaraweb-sitesi.com

Kendilerinden genel wordpress eğitimi alınmıştır. Kafamıza takılan soruları anlaşılır bir şekilde cevaplamışlardır. İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.

Efdal Karaaslan, prolocalization.com

Wolinka ekibiyle hem kendi hem de birçok müşterim için web sitesi yapımı, optimizasyon çalışmaları ve sunucu yönetimi işlerini gerçekleştirdik. Memnuniyetimden hala da devam etmekteyiz. Bu sektördeki en önemli eksikliklere birikimleri ile cevap veren, zaman yönetimi ve özellikle web sitelerin performansı (hız, SEO vb.) konusunda harika işler çıkaran bir ekip! Teşekkürler Wolinka

Fatmagül Güzel, pazarlamaatolyesi.com

Kendilerine optimizasyon çalışmaları yaptırılmıştır. Çalışmaları titizlikle yürüten, an ve an rapor veren ve müşteri memnuniyetine %100 önem veren bir firmadır. Kendilerine teşekkürü borç bilir, iyi çalışmalar dilerim.

Timur Demir, timurdemir.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir