Neden Biz?

Wolinka olarak; WordPress sitenizin tasarımı, geliştirilmesi, programlanması ve pazarlanması konusunda profesyonel ekibimizle en iyi kalitede hizmet sunmaktayız.

Tarafsız ve en uygun fiyatlarla size en iyi çözümü sunmak için yanınızdayız. Gelişen teknolojinin getirdikleri yenilikleri araştırarak web siteniz için en uygun tavsiye ve çalışmaları size sunuyoruz. Tüm projelerinizi büyük bir bağlılık ve coşku içerisinde gerçekleştirmek en büyük hedeflerimizdendir. Çözüm ortağınız olarak yanınızda bulunmaktan ve size en iyi kalitede hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

İyi bir dinleyiciyiz

Dinliyor, toplantı yapıyor, ardından önerilerde bulunuyoruz. İyi bir iş için; fikirlerinizi, planlarınızı ve önemsediğiniz noktaları dinliyoruz. Ardından size en uygun çözümü seçiyoruz. Sizleri oyalayacak fikirleri kesinlikle seçmiyoruz. Eğer seçilen fikir kötü ise bunu sizinle çekinmeden paylaşıyor ve iş planımızdan çıkarıyoruz.

Yaratıcılığımızı ve Tekniğimizi Kullanıyoruz

Özgün ya da hazır arayüzlerimizle; kullanımı kolay, standartlara uygun, yeni nesil kodlama tekniği (Html5 & CSS3) kullanarak web tasarımları yapıyor, sitenizin daha sistemli ve kullanışlı çalışmasını sağlamak için farklı uygulamalar geliştiriyoruz.

Deneyimliyiz

5 yılı aşkın bir süredir freelance olarak yürüttüğümüz çalışma hayatını, 2016 Ağustos'ta kurmuş olduğumuz firmamız Wolinka Interaktif Ajans ile devam ettirerek web sitelerinizi kodluyor ve farklı projelere imza atıyoruz.

Tutkuluyuz

İşimiz, bizim en büyük tutkumuz. Bu tutkumuz sayesinde mükemmel proje ve müşterilere sahibiz. Müşterilerimizi ve bizden beklentilerini daima ön planda tutarak, işlerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiriyoruz. İlkemiz; bu tutkumuzu sizlerle paylaşmak ve iş hayatımızda sizlerle beraber büyümektir.