Neden Biz?

Wolinka olarak; WordPress sitenizin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda kaliteli hizmet sunuyoruz.

Gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, web siteniz için en uygun çalışmaları yapıyoruz. Tüm projelerimizi büyük bir bağlılık ve coşku içerisinde gerçekleştiriyoruz. Çözüm ortağınız olarak yanınızda bulunmaktan ve size en kaliteli hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

İyi Bir Dinleyiciyiz

Dinliyor, toplantı yapıyor, ardından önerilerde bulunuyoruz. İyi bir iş için; fikirlerinizi, planlarınızı ve önemsediğiniz noktaları dinliyoruz. Ardından size en uygun çözümü sunuyoruz. Sizleri oyalayacak fikirleri kesinlikle seçmiyoruz. Eğer seçilen fikir kötü ise bunu sizinle çekinmeden paylaşıyor ve iş planımızdan çıkarıyoruz.

Yaratıcılığımızı ve Tekniğimizi Kullanıyoruz

Özgün ya da hazır arayüzlerimizle; kullanımı kolay, standartlara uygun WordPress tasarımları yapıyoruz. Sitenizin daha sistemli ve kullanışlı çalışmasını sağlamak için farklı uygulamalar geliştiriyoruz.

Deneyimliyiz

Freelance olarak başladığımız sektörümüzde, 10 yılı aşkın bir süredir bulunuyoruz. Şimdilerde ise, firmamız Wolinka ile kurumsal olarak WordPress hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Tutkuluyuz

İşimiz için büyük tutkuyla çalışıyoruz. Bu tutkumuz sayesinde mükemmel proje ve müşterilere sahibiz. Bu tutkumuzu sizlerle paylaşmayı ve iş hayatımızda sizlerle beraber büyümeyi çok istiyoruz.

Proje Sürecimiz

İşletmenize özel WordPress çözümleri üretmek için çok daha fazla nedenlerimiz var. Bunların neler olduğunu öğrenin.

Proje Sürecimiz