Proje Sürecimiz

Tanımlama

Projenin başlangıcında işinizi anlamaya çalışıyoruz. Bu sayede hedeflerinizi anlayarak, ihtiyaçlarınızı belirliyor ve işinizle ilgili birçok farklı soru yöneltiyoruz. Proje dahilinde;

  • İşinizin durumu,
  • Hedef kitleniz,
  • Mevcut sistemin incelenmesi ve gözden geçirilmesi,
  • Sorunların tespiti,
  • Tasarım tercihlerinin değerlendirilmesi,
  • Sizi başarıya ulaştıracak ölçümlerin belirlenmesi,

gibi belirlediğimiz konular, proje sürecimizin temelini oluşturuyor.

Bu araştırma süreci sayesinde ihtiyacımız olan tüm bilgileri elde ediyor ve işin tanımlamasını yaparak size sunuyoruz. Sizin de onayınızı aldıktan sonra bir sonraki adıma geçiyoruz.

Tasarım

Hedef ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra tasarım konusunda iki farklı seçenek sunuyoruz:

  1. WordPress özel tema tasarımı
  2. WordPress hazır tema tasarımı

Seçeneklerden biri belirlendikten sonra işletmenize uygun en iyi tasarımı çıkarmak için, bütün fikirleri bir araya getiriyoruz. İster özel tema tasarımı olsun, ister hazır tema olsun, bütün projelerimizi UI / UX prensibini dikkate alarak oluşturuyoruz.

Geliştirme

Geliştirme çalışmalarını yapmak için sunucularımız yardımıyla, WordPress kurulumu gerçekleştiriyoruz. Belirlenen tasarım seçeneği ve oluşturduğumuz site haritasına göre, WordPress geliştirmeleri yapıyoruz.

Bu aşamada projeyi canlı olarak incelemenizi çok önemsiyoruz. İnceleme esnasında geri bildilerimlerinizi ve değerlendirmelerinizi alarak projemizi ilerletiyoruz.

İçerik ve Test Aşaması

WordPress geliştirmesini tamamladıktan sonra, SEO'ya uygun şekilde sizden gelen içerikleri ve görselleri ekliyoruz.

Daha sonra, hazırladığımız WordPress web sitesini size sunarak, siteyi ve fonksiyonlarını test etmenizi istiyoruz. Bu noktada, gereksinimleri karşılamayan bir konu varsa, uygun şekilde geliştirme yapıyoruz.

Projenin Başlatılması

Sizden onay aldıktan sonra WordPress web sitesini gerçek sunuculara taşıyoruz. Google Webmaster, Google Analytics, site haritasının eklenmesi gibi çalışmalar yapıyor ve her şeyin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz.

Son olarak inceleme ve değerlendirme amacıyla sizinle bir toplantı yapıyoruz. Bununla birlikte farklı çalışmalara gerek olup olmadığını belirlemek için değerlendirme kapsamını genişletiyoruz.

Destek

WordPress web sitenizi yayınladıktan sonra destek vermeye devam ediyoruz. Garanti süresi kapsamında; olası sorunlara (güncelleme kaynaklı) hızlıca müdahale ediyor, sitenizin çalışması için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz

Bununla beraber aylık WordPress bakım hizmeti veya acil durum konularında WordPress destek hizmeti sunabiliriz.

Ne Dediler?

Sizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız...

Ne Dediler?